POUŽITÉ - OPRAVENÉ - MikroTik XQ+31LC02D QSFP28 optický modul, SM, 2km, 100Gbps

Kód: NAOMKR1026V
Neohodnoceno
Značka: MIKROTIK
5 113 Kč 4 226 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
MikroTik XQ+31LC02D; Singlemode optický modul 100G QSFP28 , který pracuje s vlnovými délkami 1271, 1291, 1311 a 1331 nm . Disponuje LC konektory pro spojení na vzdálenost až 2 km ....

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží
Nová akce každý týden
Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den
Doručení PPL
Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL
Specialista na bezpečnostní technologie
Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem

Detailní popis produktu

MikroTik XQ+31LC02D

Singlemode optický modul 100G QSFP28, který pracuje s vlnovými délkami 1271, 1291, 1311 a 1331 nm. Disponuje LC konektory pro spojení na vzdálenost až 2 km.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Formát: QSFP28
Rychlost: 100 Gbps
Typ: singlemode
Vzdálenost: 2 km
Tx/Rx: 1271, 1291, 1311, 1331 nm
Konektor: LC duplex
Kompatibilita: CCR2216, CRS504

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické moduly SFP
Záruka: 6
Délka záruky (měsíce): 12
Diagnostika DDM: ano
Dosah: 2 km
Kompatibilita SFP modulu: MikroTik
Provozní teplota max. (°C): 70
Provozní teplota min. (°C): 0
Rozhraní: QSFP28
Rychlost SFP modulu: 100 Gbps
Typ modulu: QSFP28
Typ optického konektoru: LC
Typ vlákna: singlemode
Volba záruky: ne
Výrobce: MIKROTIK
Délka záruky IČO (měsíce): 6
Dosah: 2 km
Výrobce: MIKROTIK
Rozhraní: QSFP28
Typ modulu: QSFP28
Typ vlákna: singlemode
Volba záruky: ne
Diagnostika DDM: ano
Délka záruky (měsíce): 12
Rychlost SFP modulu: 100 Gbps
Provozní teplota max. (°C): 70
Provozní teplota min. (°C): 0
Délka záruky IČO (měsíce): 6
Typ optického konektoru: LC
Kompatibilita SFP modulu: MikroTik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: