Solarix SX9-2-5E-UTP-WH Ethernetová Zásuvka pod omítku 2xRJ45 STP c5e
Kód: ACNET2488
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Solarix SX9-2-5E-UTP-WHNestíněná dvouportová zásuvka SX9 kategorie 5e, bílá.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ konektoru: RJ-45
Počet konektorů: 2
Kategorie: 5e
Provedení: pod omítku
Rozměry: 80 x 80 mm
Barva: bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RJ45 |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 0.082 kg |
| EAN: | 8595684700350 |
| Barva: | bílá |
| Konektor 1: | RJ-45 |
| Konektor 2: | RJ-45 |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rozměry: | 80 × 80 mm |
| Výrobce: | SOLARIX |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | bílá |
| Rozměry: | 80 × 80 mm |
| Výrobce: | SOLARIX |
| Konektor 1: | RJ-45 |
| Konektor 2: | RJ-45 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
