TS5366-X12RIPG1/M2/A66 LPR NDAA 5MP/30fps, 5.3~64mm, IP kamera
Kód: E003-4955
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Milesight TS5366-X12RIPG1 5MP IP PRO 12xZOOM kompaktní AI kamera, rozpoznání SPZ s využitím umělé inteligence, rozlišení 2592x1944/60fps, motorový VF 5.3∼64mm objektiv + box A62
Vlastnosti:
- Detekce dopravních přestupků
- Inteligentní algoritmus LPR s využitím umělé inteligence
- Statistiky dopravního toku
- Propojení důkazní externí kamery
- Objektiv s 12x AF zvětšením
- 1/1,8'' Starlight Sensor s vysokou citlivostí 0,005 luxu
- Vysoká snímková frekvence 60 snímků za sekundu
Technická specifikace:
| Kamera | |
|---|---|
| Jméno | TS5366-X12RIPG1 |
| Obrazový snímač | 1/2,8″ progresivní skenovací CMOS |
| Minimální osvětlení | Barevně: 0,008 Lux při F1,6 Černobíle: 0 Lux se zapnutým IR |
| Doba závěrky | 1/100000 s~1 s |
| Denní/noční režim | Den/Noc/Automaticky/Přizpůsobit/Plán |
| Vlnová délka infračerveného záření | 850 nm (výchozí); 740 nm (volitelné) |
| Dosah osvětlení | Až 70 metrů |
| Sériové číslo | >55 dB |
| Objektiv | |
| Objektiv | 5,3~64 mm, 12násobný optický zoom |
| Zorné pole | H57°~H4°/D69°~D5°/V44°~V1° |
| Držák | Φ14 |
| Ovládání zaostření | Automaticky/Manuálně |
| Otvor | F1,6~F2,8 |
| P-clona | Podpora |
| Ovládání clony | Auto |
| Řízení silničního provozu | |
| Maximální rychlost vozidla | 140 km/h |
| Rychlost snímání | 99 % |
| Přesnost rozpoznávání | 98 % |
| Krytí | 2 jízdní pruhy |
| Podporovaný region země | Více než 80 zemí a regionů |
| Vzdálenost ANPR | Až 60 metrů |
| Identifikace atributů | Barva SPZ, typ vozidla, barva vozidla, značka
vozidla, zachycení vozidla bez SPZ, detekce směru vozidla * Identifikace barvy vozidla a barvy SPZ není podporována za zhoršených světelných podmínek nebo v noci. |
| Funkce inteligentního provozu | Propojení kamer s důkazy, správa specifických jízdních pruhů, klasifikace a počítání vozidel |
| Bílá/černá listina | Až 20 000 záznamů uvnitř kamery |
| Inteligentní vyhledávání LPR | Podpora |
| Rozhraní | |
| Ethernet | 1*RJ45 10M/100M ethernetový port |
| Zvukové vstupy/výstupy | 1/1 |
| Vstup alarmu | 2 |
| Výstup alarmu | 2 (1 reléový výstup; 1 výstup s otevřeným kolektorem, max. 12 V DC/10 mA) |
| Wiegand | 1 |
| RS485 | 1 |
| Video | |
| Maximální rozlišení obrazu | 2592x1944 |
| Primární stream | 60 Hz: 60 sn./s při (2592x1944, 2592x1520,
2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720) 50 Hz: 50 sn./s při (2592x1944, 2592x1520, 2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720) |
| Sekundární stream | 60 Hz: 60 sn./s při (704 x 576, 640 x 480, 640
x 360, 352 x 288, 320 x 240) 50 Hz: 50 sn./s při (704 x 576, 640 x 480, 640 x 360, 352 x 288, 320 x 240) |
| Terciární proud | 60 Hz: 30 sn./s při (1920 x 1080, 1280 x 720,
704 x 576, 640 x 480, 640 x 360, 352 x 288, 320 x 240) 50 Hz: 25 sn./s při (1920 x 1080, 1280 x 720, 704 x 576, 640 x 480, 640 x 360, 352 x 288, 320 x 240) |
| Komprese videa | H.265 + /H.265(HEVC)/H.264 + /H.264/MJPEG |
| Bitová rychlost videa | 16 kb/s ~ 16 kb/s (nastavitelné CBR/VBR) |
| Maskování soukromí | Až 8 oblastí (oblast masky a mozaiková oblast jsou volitelné) |
| Návratnost investic | Až 8 oblastí |
| Nastavení obrazu | Jas/Kontrast/Ostrost |
| Síť | |
| Síťové úložiště | NAS (podpora NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Protokol | IPv4/IPv6, ARP, TCP, UDP, RTCP, RTP, RTSP,
RTMP, HTTP, HTTPS, DNS, DDNS, DHCP, FTP, NTP, SMTP,
SNMP, UPnP, Bonjour, SIP, PPPoE, VLAN, 802.1x, QoS, IGMP, ICMP, SSL |
| Zvuk | |
| Komprese zvuku | G.711/AAC/G.722/G.726 |
| Vzorkovací frekvence zvuku | 8/16/32/44,1/48 kHz |
| Bitová rychlost zvuku | 16~256 kb/s |
| Obousměrný zvuk | Podpora |
| Systém | |
| Kompatibilita systému | Profil API, MQTT, HTTP, TCP, ONVIF G & M & S & T |
| Skladování | Podpora lokálního úložiště pro karty microSD/SDHC/SDXC, až do 1 TB |
| Pokročilé funkce | BLC, HLC, 2D DNR, 3D DNR, odmlžování, AWB,
filtrování IP adres, AGC, EIS, potlačení blikání, režim koridoru, odstraňování rozmazání, vodoznak |
| Podpora SIP/VoIP | Ano, hlas a video přes IP |
| Spouštěč události | Černá/bílá listina, atributy událostí, detekce
pohybu, odpojení sítě, externí vstup, zvukový alarm atd. |
| Akce události | Nahrávání přes FTP, nahrávání přes SMTP, záznam na SD kartu, externí výstup, SIP telefon, HTTP upozornění atd. |
| Generál | |
| Provozní teplota | -40℃~60℃ |
| Provozní vlhkost | 0~95 % (bez kondenzace) |
| Napájecí zdroj | PoE (802.3at) / DC 12V±10% |
| Spotřeba energie | Min.: 4,8 W (DC 12 V), 5,8 W
(PoE) Max.: 13,8 W (DC 12 V), 16,7 W (PoE) |
| Odolnost proti povětrnostním vlivům | Krytí až IP67 pro odolnost vůči povětrnostním vlivům |
| Bydlení | Kovové pouzdro odolné proti vandalismu s krytím IK10 |
| Ochrana proti přepětí | 4KV |
| Hmotnost | 1300 g |
| Rozměry | 346 mm x 134 mm x 126 mm |
| Záruka | 3/5 let |
| Certifikace | |
| Elektromagnetická kompatibilita (EMC) | CE-EMC (EN 55032, EN 55035), FCC (ČÁST 15B), RCM-EMC (AS/NZS CISPR 32:2015+A1(2020)) |
| Bezpečnost | CE-LVD (EN IEC 62368-1), RCM-LVD (IEC 62368-1:2018) |
| Prostředí | CE-ROHS (směrnice (EU) 2015/863, kterou se mění 2011/65/EU) |
Odkaz na stránky výrobce: https://www.milesight.com/security/product/ai-road-traffic-pro-bullet-plus-camera
Dokumenty
- Datový list pro dopravní kameru Milesight AI Road Traffic Pro Bullet Plus NDAA-G
- Datový list NDAA-G pro dopravní kameru Milesight AI Road Traffic Pro Bullet Plus Project Based-en
- Kamera Milesight Road Traffic Pro Bullet Plus, datový list NDAA, projekt Based-2-cs
- Stručný návod k obsluze síťové kamery Milesight AI Pro Bullet Plus G1
- Stručný průvodce síťovou kamerou Milesight
- Uživatelská příručka k inteligentní dopravní síťové kameře Milesight
- Průvodce instalací inteligentních dopravních kamer Milesight pro řízení silničního provozu
- Seznam podporovaných regionů Milesight LPR
Doplňkové parametry
| Kategorie: | IP Kamery |
|---|---|
| EAN: | 60.025.226240 |
| Modul: | Kamera |
| Napájení: | 12VDC;PoE |
| Objektiv: | 12xZOOM 5.3-64mm |
| Konektivita: | Video;Audio;TCPIP Ethernet;VoIP;PoE |
| Systém video: | Se záznamem;LPR Rozpoznání SPZ;Profi řada;MILESIGHT PRO-G1;IP Ethernet;AI video analytické funkce |
| Provedení kamery: | LPR Detekce SPZ;Kompaktní |
| Rozlišení kamery: | 5.0MPx |
| Záznamové médium: | SD KARTA |
| Dosah IR přísvitu: | 60m |
| Počet video kanálu: | 1 kanál |
| Prostředí instalace: | Vodotěsné;Vnitřní;Venkovní;Antivandal;Krytí IP67 |
| Počet snímků na system: | Do 60 FPS |
| Počet zvukových kanálů: | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
