Ubiquiti UISP Fiber XG - GPON jednotka, SC/APC port, 1x 2,5GbE port, PoE 24V

Kód: NAAUBT1158
Neohodnoceno
Značka: UBIQUITI
2 888 Kč 2 387 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Ubiquiti UISP Fiber XG; Optická síťová jednotka , která dokáže zajistit přenosovou rychlost až 10 Gb/s pro downlink (2,5 Gb/s pro uplink) na vzdálenost až 20 km . UISP Fiber XG-P...

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží
Nová akce každý týden
Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den
Doručení PPL
Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL
Specialista na bezpečnostní technologie
Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem

Detailní popis produktu

Ubiquiti UISP Fiber XG

Optická síťová jednotka, která dokáže zajistit přenosovou rychlost až 10 Gb/s pro downlink (2,5 Gb/s pro uplink) na vzdálenost až 20 km.

  • UISP Fiber XG-PON CPE
  • 1× 2.5G port RJ-45 LAN (100/1000/2500 MbE) s podporou pasivního PoE vstupu (24 V)
  • 1× XG-PON optický port (SC/APC), standard ITU-G.987 XGPON WAN
  • Běžný rozsah TX optického modulu: 2 až 7 dBm
  • Běžný rozsah RX optického modulu: -9 až -27 dBm
  • Podpora režimu Bridge a Router
  • Napájecí adaptér součástí balení
  • Správa pomocí aplikace UISP (verze 1.5.7 nebo novější)

Pozn. Toto zařízení je kompatibilní pouze se zařízením UISP Fiber XGS OLT. Nelze jej používat s OLT zařízeními jiných výrobců.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozhraní: Ethernet, PON
Porty: 1× SC/APC, 1× 2.5G RJ-45, 1× USB-C (pouze napájení)
Paměť: 256 MB DDR, 32 MB NOR (flash)
Max. rychlost linky (non-blocking): downstream 9,95 Gbit/s; upstream 2,44 Gbit/s
Provozní vlnová délka: TX 1270 nm, RX 1577 nm
Dosah: 20 km
Kódování: NRZ (Scrambled NRZ)
Napájení: externí adaptér DC 5 V (3 A) nebo pasivní PoE (24 V), spotřeba max. 8 W
Provozní teplota: -15 až +45 °C
Hmotnost: 220 g
Rozměry: 100 × 100 × 27 mm


Manuál (montážní návod):
https://dl.ui.com/qig/uisp-fiber-xg



Doplňkové parametry

Kategorie: PON (Pasivní optické sítě)
Záruka: 26
Hmotnost: 0.23 kg
Barva: černá - bílá
Délka záruky (měsíce): 26
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Hloubka (mm): 100
Hmotnost (g): 220
Hmotnost (kg): 0,22
Napájení (V): 5;24 (PoE)
Napájení zařízení: externí adaptér;PoE pasivní 24V
PON (počet): 1
Provedení: na zeď;samostatně stojící
Provozní teplota max. (°C): 45
Provozní teplota min. (°C): -15
Přenosová rychlost (Mbps): 10000 (downstream), 2500 (upstream)
RJ-45 (počet): 1
Rozměry: 100 × 100 × 27 mm
Rychlost portů: 2,5 Gb/s + 10 Gb/s
Spotřeba (W): 6
Šířka (mm): 100
Vlnová délka (nm): 1270;1577
Výchozí IP: 192.168.1.1;192.168.1.x
Výrobce: UBIQUITI
Výška (mm): 27
Barva: černá - bílá
Rozměry: 100 × 100 × 27 mm
Výrobce: UBIQUITI
Šířka (mm): 100
Výška (mm): 27
PON (počet): 1
Provedení: na zeď;samostatně stojící
Hloubka (mm): 100
Hmotnost (g): 220
Napájení (V): 5;24 (PoE)
Spotřeba (W): 6
Výchozí IP: 192.168.1.1;192.168.1.x
Hmotnost (kg): 0,22
RJ-45 (počet): 1
Rychlost portů: 2,5 Gb/s + 10 Gb/s
Vlnová délka (nm): 1270;1577
Napájení zařízení: externí adaptér;PoE pasivní 24V
Délka záruky (měsíce): 26
Provozní teplota max. (°C): 45
Provozní teplota min. (°C): -15
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Přenosová rychlost (Mbps): 10000 (downstream), 2500 (upstream)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: