Ubiquiti UISP Fiber XGS - GPON jednotka, SC/APC port, 1x 10GbE port

Kód: NAAUBT1156
Neohodnoceno
Značka: UBIQUITI
4 158 Kč 3 436 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Ubiquiti UISP Fiber XGS; Optická síťová jednotka , která dokáže zajistit přenosovou rychlost až 10 Gb/s pro uplink/downlink na vzdálenost až 20 km . UISP Fiber XGS-PON CPE;...

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží
Nová akce každý týden
Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den
Doručení PPL
Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL
Specialista na bezpečnostní technologie
Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem

Detailní popis produktu

Ubiquiti UISP Fiber XGS

Optická síťová jednotka, která dokáže zajistit přenosovou rychlost až 10 Gb/s pro uplink/downlink na vzdálenost až 20 km.

  • UISP Fiber XGS-PON CPE
  • 1× 10 GbE port RJ-45 LAN (100/1000/2500/5000/10000 MbE)
  • 1× XGS-PON optický port (SC/APC), standard ITU-G.9807 XGSPON WAN
  • Běžný rozsah TX optického modulu: 4 až 9 dBm
  • Běžný rozsah RX optického modulu: -9 až -26 dBm
  • Podpora režimu Bridge a Router
  • Napájecí adaptér součástí balení
  • Správa pomocí aplikace UISP (verze 1.5.7 nebo novější)

Pozn. Toto zařízení je kompatibilní pouze se zařízením UISP Fiber XGS OLT. Nelze jej používat s OLT zařízeními jiných výrobců.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Rozhraní: Ethernet, PON
Porty: 1× SC/APC, 1× 10 GbE RJ-45, 1× USB-C (pouze napájení)
Paměť: 256 MB DDR, 32 MB NOR (flash)
Max. rychlost linky (non-blocking): downstream 9,95 Gbit/s; upstream 9,95 Gbit/s
Provozní vlnová délka: TX 1270 nm, RX 1577 nm
Dosah: 20 km
Kódování: NRZ (Scrambled NRZ)
Napájení: externí adaptér DC 5 V (3 A), spotřeba max. 8 W
Provozní teplota: -15 až +45 °C
Hmotnost: 220 g
Rozměry: 100 × 100 × 27 mm


Manuál (montážní návod):
https://dl.ui.com/qig/uisp-fiber-xgs



Doplňkové parametry

Kategorie: PON (Pasivní optické sítě)
Záruka: 26
Hmotnost: 0.23 kg
Barva: černá - bílá
Délka záruky (měsíce): 26
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Hloubka (mm): 100
Hmotnost (g): 220
Hmotnost (kg): 0,22
Napájení (V): 5
Napájení zařízení: externí adaptér
PON (počet): 1
Provedení: na zeď;samostatně stojící
Provozní teplota max. (°C): 45
Provozní teplota min. (°C): -15
Přenosová rychlost (Mbps): 10000
RJ-45 (počet): 1
Rozměry: 100 × 100 × 27 mm
Rychlost portů: 10 Gb/s
Spotřeba (W): 8
Šířka (mm): 100
Vlnová délka (nm): 1270;1577
Výchozí IP: 192.168.1.1;192.168.1.x
Výrobce: UBIQUITI
Výška (mm): 27
Barva: černá - bílá
Rozměry: 100 × 100 × 27 mm
Výrobce: UBIQUITI
Šířka (mm): 100
Výška (mm): 27
PON (počet): 1
Provedení: na zeď;samostatně stojící
Hloubka (mm): 100
Hmotnost (g): 220
Napájení (V): 5
Spotřeba (W): 8
Výchozí IP: 192.168.1.1;192.168.1.x
Hmotnost (kg): 0,22
RJ-45 (počet): 1
Rychlost portů: 10 Gb/s
Vlnová délka (nm): 1270;1577
Napájení zařízení: externí adaptér
Délka záruky (měsíce): 26
Provozní teplota max. (°C): 45
Provozní teplota min. (°C): -15
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Přenosová rychlost (Mbps): 10000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: