Ubiquiti UISP Fiber XG/XGS-PON Optical Transceiver - GPON modul pro UISP Fiber OLT XGS, konektor SC/UPC, 10Gbit

Kód: NAPUBT1090
Neohodnoceno
Značka: UBIQUITI
8 273 Kč 6 837 Kč bez DPH
Není skladem
Ubiquiti Optical Transceiver UACC-UF-OM-XGS; 10G optický transceiver určený pro UISP Fiber OLT XGS . Podporuje standardy rychlosti přenosu dat XGS-PON (10 Gb/s uplink, 10 Gb/s downlink) a XG-PON (2,5 G...

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží
Nová akce každý týden
Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den
Doručení PPL
Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL
Specialista na bezpečnostní technologie
Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem

Detailní popis produktu

Ubiquiti Optical Transceiver UACC-UF-OM-XGS

10G optický transceiver určený pro UISP Fiber OLT XGS. Podporuje standardy rychlosti přenosu dat XGS-PON (10 Gb/s uplink, 10 Gb/s downlink) a XG-PON (2,5 Gb/s uplink, 10 Gb/s downlink). Je kompatibilní s Ubiquiti UISP Fiber OLT XGS a UISP Fiber XGS/XG. Připojení je možné realizovat do vzdálenosti až 20 km.

  • Přenosová rychlost (downlink): 10 Gb/s
  • Přenosová rychlost (uplink): 10 Gb/s (XGS) & 2,5 Gb/s (XG)
  • Podpora jednovidového vlákna (singlemode)
  • Vzdálenost kabelu až 20 km
  • Konektor SC/UPC

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+
Konektor: SC (broušení UPC)
Dosah spojení: 20 km
Přenosová rychlost: 1 Gb/s
Vlnová délka TX/RX: 1577/1270 nm
Výkon TX: +4 až +7 dBm
Výkon RX: -9 až -26 dBm
Spotřeba: 2,6 W
Provozní teplota: 0 až +70 °C
Kompatibilita: UISP Fiber OLT XGS, UISP Fiber XGS, UISP Fiber XG

Doplňkové parametry

Kategorie: Optické moduly SFP
Záruka: 26
Hmotnost: 0.023 kg
Barva: stříbrná
Délka záruky (měsíce): 26
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Dosah: 20 km
Kompatibilita SFP modulu: Ubiquiti
Provedení: simplex
Provozní teplota max. (°C): 70
Provozní teplota min. (°C): 0
Přenosová rychlost (Mbps): 10000
Rychlost portů: 10 Gb/s
Rychlost SFP modulu: 10 Gbps
Spotřeba (W): 2,6
Typ modulu: SFP+
Typ optického konektoru: SC
Typ vlákna: singlemode
Vlnová délka (nm): 1577;1270
Výrobce: UBIQUITI
Barva: stříbrná
Dosah: 20 km
Výrobce: UBIQUITI
Provedení: simplex
Spotřeba (W): 2,6
Typ modulu: SFP+
Typ vlákna: singlemode
Rychlost portů: 10 Gb/s
Vlnová délka (nm): 1577;1270
Délka záruky (měsíce): 26
Rychlost SFP modulu: 10 Gbps
Provozní teplota max. (°C): 70
Provozní teplota min. (°C): 0
Délka záruky IČO (měsíce): 26
Přenosová rychlost (Mbps): 10000
Typ optického konektoru: SC
Kompatibilita SFP modulu: Ubiquiti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: