WI-POE60-24V
Kód: 2ZRB000101
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Gb PoE konvertor, PoE / 48-55VDC IN; 24V passive PoE OUT; 24W
Detailní popis produktu
Gb PoE konvertor Wi-Tek poskytuje dokonalé plug-and-play řešení v oblasti přenosu dat.
Specifikace
  • Rozhraní:  2x Gb RJ45 Porty
  • vstupy: 1x 802.3af/at PoE, 1x 48-55VDC
  • výstup: 1x 24V passive PoE
  • LED indikace: Ano
  • Výstupní výkon: 24W
Ostatní parametry
  • Provozní teplota: -10°C - 55°C
  • Hmotnost: 65g
  • Rozměry: 111 x 40 x 25mm