APC Easy-UPS BV 500VA (300W)/ AVR/ 230V/ 6x IEC zásuvka
Kód: UPSAPC0067





Detailní popis produktu
APC Easy UPS BV 500 VAUPS se zálohou baterie a ochranou proti přepětí vhodný pro elektroniku či počítače. Nabízí výkon 300 W a šest zásuvek typu IEC 320 C13. Automatická regulace (AVR) zvýší nebo sníží hodnotu napětí dle připojeného zařízení, zároveň prodlužuje životnost baterie. Otvory na zadní straně pak zaručí potřebnou flexibilitu při instalaci v těsných prostorech a při montáži na stěny či jiné povrchy.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 300 W / 500 VA
Výstupní napětí: 230 V
Počet zásuvek: 6× IEC 320 C13
Rozměry: 305 × 160 × 92 mm
Hmotnost: 3,9 kg
Baterie
Počet baterií: 1
Typ baterie: olověná
Kapacita baterie: 4,5 Ah (54 Wh)
Napětí baterie/článku: 12 V
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácí a kancelářské záložní zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.32 kg |
| EAN: | 731304338260 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Hmotnost (kg): | 3,9 |
| Kapacita baterie (Ah): | 4,5 |
| Kapacita baterie (Wh): | 54 |
| Konektor IEC-320-C13 (počet): | 6 |
| Konektor IEC-320-C14 (počet): | 1 |
| Max. výkon zdroje (W): | 300 |
| Provedení: | jiné |
| Rozměry: | 305 × 160 × 92 mm |
| Technologie baterie: | Olověná |
| Výrobce: | APC |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Napětí baterie/článku (V): | 12 |
| Počet baterií: | 1 |
| Topologie: | off-line |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá |
| Rozměry: | 305 × 160 × 92 mm |
| Výrobce: | APC |
| Provedení: | jiné |
| Topologie: | off-line |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Hmotnost (kg): | 3,9 |
| Počet baterií: | 1 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Max. výkon zdroje (W): | 300 |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Kapacita baterie (Ah): | 4,5 |
| Kapacita baterie (Wh): | 54 |
| Technologie baterie: | Olověná |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Napětí baterie/článku (V): | 12 |
| Konektor IEC-320-C13 (počet): | 6 |
| Konektor IEC-320-C14 (počet): | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
