ARCTIC Alpine 23 CO / AMD chladič
Kód: CHLARC1081
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
ARCTIC Alpine 23 COKompaktní procesorový chladič pro nepřetržitý provoz, který kombinuje nízkou hlučnost a vynikající chladicí výkon. Disponuje ventilátorem o velikosti 90 mm a PWM regulací, díky které je možné regulovat rychlost otáček za minutu. Předem nanesená tepelná pasta MX-2 zajišťuje rychlou a čistou instalaci. K připojení slouží 4-pin PWM konektor.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Určení chladiče: pro CPU
Patice: AMD AM4
Otáčky ventilátoru: 100–2000 ot./min
Hlučnost: 0,3 sone (± 22,5 dBA)
Rozměry: 121 × 98,6 × 65 mm
Hmotnost: 275,5 g
Barva: černá–šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 0.338 kg |
| EAN: | 4895213702836 |
| Barva: | černá - šedá |
| Délka záruky (měsíce): | 120 |
| Displej: | ne |
| Druh ložiska: | kuličkové |
| Heatpipe: | ne |
| Hmotnost (g): | 275,5 |
| Maximální hlučnost (dBA): | 22,5 |
| Počet ventilátorů: | 1 |
| PWM regulace: | ano |
| Rozměr ventilátoru (mm): | 90 |
| Rozměry: | 121 × 98,6 × 65 mm |
| Typ chlazení: | vzduchem |
| Určení chladiče: | pro CPU |
| Výrobce: | ARCTIC |
| Výška (mm): | 65 |
| Max. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 2700 |
| Podsvícení: | ne |
| AMD Socket: | AM4;AM5 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 120 |
| Min. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 200 |
| Regulace: | PWM |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá - šedá |
| Displej: | ne |
| Rozměry: | 121 × 98,6 × 65 mm |
| Výrobce: | ARCTIC |
| Heatpipe: | ne |
| Regulace: | PWM |
| Výška (mm): | 65 |
| AMD Socket: | AM4;AM5 |
| Hmotnost (g): | 275,5 |
| Podsvícení: | ne |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Druh ložiska: | kuličkové |
| PWM regulace: | ano |
| Typ chlazení: | vzduchem |
| Určení chladiče: | pro CPU |
| Počet ventilátorů: | 1 |
| Délka záruky (měsíce): | 120 |
| Rozměr ventilátoru (mm): | 90 |
| Maximální hlučnost (dBA): | 22,5 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 120 |
| Max. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 2700 |
| Min. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 200 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
