Be quiet! / chladič CPU PURE ROCK SLIM 2 / socket AMD i Intel / 130TDP / 1x 92mm fan / 3x Heatpipe /
Kód: CHLBQT10161
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Be quiet! Pure Rock Slim 2Chladič je vybaven 3 heatpipe a 92 mm ventilátorem s PWM regulací. K připojení slouží 4-pin PWM konektor.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Určení chladiče: pro CPU
Patice:
Intel: 1200, 1150, 1151, 1155
AMD: AM3, AM3+, AM4
Otáčky ventilátoru: max. 2000 ot./min
Hlučnost: 13,1 - 25,4 dB
Maximální TDP: 130 W
Rozměry: 135 x 97 x 82 mm
Hmotnost: 385 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4260052188453 |
| Barva: | černá - stříbrná |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Displej: | ne |
| Druh ložiska: | Rifle |
| Heatpipe: | ano |
| Hmotnost (g): | 385 |
| Maximální hlučnost (dBA): | 25,4 |
| Minimální hlučnost (dBA): | 13,1 |
| Počet ventilátorů: | 1 |
| PWM regulace: | ano |
| Rozměr ventilátoru (mm): | 92 |
| Rozměry: | 135 × 97 × 82 mm |
| Typ chlazení: | vzduchem |
| Určení chladiče: | pro CPU |
| Výrobce: | BE QUIET |
| Výška (mm): | 135 |
| Max. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 2000 |
| Podsvícení: | ne |
| AMD Socket: | AM4;AM5 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Intel Socket: | LGA 115x;LGA 1200;LGA 1700;LGA 1851 |
| Regulace: | PWM |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá - stříbrná |
| Displej: | ne |
| Rozměry: | 135 × 97 × 82 mm |
| Výrobce: | BE QUIET |
| Heatpipe: | ano |
| Regulace: | PWM |
| Výška (mm): | 135 |
| AMD Socket: | AM4;AM5 |
| Hmotnost (g): | 385 |
| Podsvícení: | ne |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Druh ložiska: | Rifle |
| Intel Socket: | LGA 115x;LGA 1200;LGA 1700;LGA 1851 |
| PWM regulace: | ano |
| Typ chlazení: | vzduchem |
| Určení chladiče: | pro CPU |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Počet ventilátorů: | 1 |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Rozměr ventilátoru (mm): | 92 |
| Maximální hlučnost (dBA): | 25,4 |
| Minimální hlučnost (dBA): | 13,1 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Max. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 2000 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
