BenQ GV32/ LED Mini projektor/ DLP LED/ FULL HD/ 500ANSI/ 100 000:1/ HDMI/ USB-C/BT/ Wi-Fi/ AirPlay, Google Cast/Woofer
Kód: PROA7401
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samostojné do 100" |
|---|---|
| EAN: | 4718755097461 |
| Barva: | bílá - hnědá |
| Bezdrátové připojení: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Drátové připojení: | ano |
| HDMI (počet): | 1 |
| Hmotnost (kg): | 1,6 |
| Kontrast projektoru: | 100 000 : 1 |
| Lichoběžníková korekce: | ano |
| Miniaturní: | ano |
| Provoz na baterii/akumulátor: | ne |
| Přenosné: | ano |
| Rozlišení projektoru: | 1920 × 1080 |
| Rozměry: | 211,2 × 191,4 × 130 mm |
| Síťové připojení: | ne |
| Spotřeba (W): | 80 |
| Svítivost projektoru (ANSI lumeny): | 500 |
| Technologie projektoru: | DLP |
| Technologie zdroje světla: | LED |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB Typ C (počet): | 1 |
| USB vstup: | ano |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Výrobce: | BENQ |
| Zoom: | ne |
| Zpětný projektor: | ne |
| Životnost lampy/diody (h): | 20000 |
| Životnost v EKO režimu (h): | 30000 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Projekční vzdálenost: | Normal |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Zoom: | ne |
| Barva: | bílá - hnědá |
| Rozměry: | 211,2 × 191,4 × 130 mm |
| Výrobce: | BENQ |
| Přenosné: | ano |
| USB vstup: | ano |
| HDMI (počet): | 1 |
| Miniaturní: | ano |
| Spotřeba (W): | 80 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Hmotnost (kg): | 1,6 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB Typ C (počet): | 1 |
| Síťové připojení: | ne |
| Zpětný projektor: | ne |
| Drátové připojení: | ano |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 36 |
| Kontrast projektoru: | 100 000 : 1 |
| Bezdrátové připojení: | ano |
| Projekční vzdálenost: | normal |
| Rozlišení projektoru: | 1920 × 1080 |
| Lichoběžníková korekce: | ano |
| Technologie projektoru: | DLP |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 36 |
| Životnost lampy/diody (h): | 20000 |
| Životnost v EKO režimu (h): | 30000 |
| Technologie zdroje světla: | LED |
| Provoz na baterii/akumulátor: | ne |
| Svítivost projektoru (ANSI lumeny): | 500 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
