CHIEFTEC ventilátor Tornado / 120mm fan / RGB LED / ultratichý 16 dBa
Kód: CASCHF0036





Detailní popis produktu
CHIEFTEC TornadoTichý ventilátor s měnitelným RGB podsvícením a speciálními lopatkami navrženými pro maximální průtok vzduchu. Ventilátor je vybaven 16 adresovatelnými LED diodami umožňujícími nastavení libovolného barevného podsvícení či světelných efektů.
Součástí balení jsou čtyři montážní šrouby.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Komptabilita osvětlení: ASUS Aura, MSI Mystic Light, ASRock Polychrome, Gigabyte RGB Fusion
Světelné režimy: 20 x dynamický, 9 x statický (v kombinaci s řídicí deskou DF-908)
Rychlost ventilátoru: 1200 RPM
Konektor: 6-pin
Hlučnost: max. 16 dBA
Průtok vzduchu: max. 53 CFM
Ložiska: HBS (hydraulické)
Rozměry: 120 x 120 x 25 mm
Barva: transparentní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 120 mm |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 0753263075987 |
| Barva: | transparentní |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Druh ložiska: | HBS |
| Hmotnost (g): | 150 |
| Maximální hlučnost (dBA): | 16 |
| Minimální hlučnost (dBA): | 16 |
| PWM regulace: | ne |
| Rozměr ventilátoru (mm): | 120 |
| Rozměry: | 120 × 120 × 25 mm |
| Určení chladiče: | pro skříň |
| Výrobce: | CHIEFTEC |
| Max. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 1200 |
| Průtok vzduchu (CFM): | 53 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Regulace: | bez regulace |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | transparentní |
| Rozměry: | 120 × 120 × 25 mm |
| Výrobce: | CHIEFTEC |
| Regulace: | bez regulace |
| Hmotnost (g): | 150 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Druh ložiska: | HBS |
| PWM regulace: | ne |
| Určení chladiče: | pro skříň |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Průtok vzduchu (CFM): | 53 |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Rozměr ventilátoru (mm): | 120 |
| Maximální hlučnost (dBA): | 16 |
| Minimální hlučnost (dBA): | 16 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Max. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 1200 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
