ELITE SCREENS plátno roleta 150" (381cm)/ 16:9/ 186,7×332cm/ gain 1.1/ case bílý
Kód: PROP5207





Detailní popis produktu
Velkoplošné projekce na plátně Elite Screens M150XWH2
Roletové plátno Elite Screens M150XWH2 vám zprostředkuje projekční plochu pro široké spektrum příležitostí, jako je například edukační činnost, firemní prezentace, konference, přednášky, sledování filmů, videí, her či vrcholných sportovních událostí. Díky úhlopříčce 150 palců poskytuje toto mechanické plátno dostatek prostoru zkrátka pro jakoukoli činnost.

Obrazová plocha disponuje vrstvou materiálu s technologií MaxWhite, díky čemuž je zajištěna odolnost a také snadná údržba. Široké pozorovací úhly 180 stupňů podporují komfortní sledování také ze stran, takže se uplatní v rámci komerčních sdělení. Plátno je vhodné pro promítání v té nejvyšší kvalitě – 4K Ultra HD, Active 3D nebo HDR Ready – a jen na delší projekční vzdálenosti. Auto-uzamykací systém zajišťuje variabilní možnosti nastavení výšky a pozice.

Manuální plátno typu roleta s úhlopříčkou 150" a bílou konstrukcí. Vhodné pro projektory se standardní projekční vzdáleností.

- Vhodné pro montáž/instalaci na stěnu i strop.
- Samozřejmostí je praktické poutko pro stáhnutí plátna.
- Automatický zamykací mechanismus s variabilním nastavením výšky.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Úhlopříčka: 150" (381 cm)
Poměr stran: 16 : 9
Typ plátna: roletové, manuální
Rozměry plátna: 332 × 186,7 cm
Materiál plátna: MaxWhite
Odrazivost plátna (gain): 1.1
Projekční vzdálenost: normal
Barva krytu (case): bílá
MaxWhite
MaxWhite je nejuniverzálnější povrch plátna pro přední projekci prezentace. Tento materiál poskytuje široký pozorovací úhel, perfektní rovnoměrnost rozptylu, jasný obraz a skvělou reprodukci barev.

Jak instalovat projekční plátno
Porovnání promítacího plátna s HDTV
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rolety 130" a větší |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20.56 kg |
| EAN: | 6944904408262 |
| Barva: | bílá |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Hmotnost (kg): | 16,54 |
| Na stěnu: | ano |
| Poměr stran: | 16 : 9 |
| Rozměry: | 186,7 × 332 cm |
| Samostatně stojící: | ne |
| Úhlopříčka (palce): | 150 |
| Výrobce: | ELITE SCREENS |
| Výškově stavitelný: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Horní okraj (cm): | 11,4 |
| Materiál plátna: | MaxWhite |
| Odrazivost plátna - Gain: | 1.1 |
| Projekce: | přední |
| Projekční vzdálenost: | Normal |
| SKUPINA_VARIANT: | ES-Manual |
| Šířka (cm): | 332 |
| Výška (cm): | 186,7 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Zvýšený horní okraj: | ne |
| Barva: | bílá |
| Rozměry: | 186,7 × 332 cm |
| Výrobce: | ELITE SCREENS |
| Na stěnu: | ano |
| Projekce: | přední |
| Šířka (cm): | 332 |
| Výška (cm): | 186,7 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Hmotnost (kg): | 16,54 |
| Poměr stran: | 16 : 9 |
| Horní okraj (cm): | 11,4 |
| Materiál plátna: | MaxWhite |
| SKUPINA_VARIANT: | ES-Manual |
| Úhlopříčka (palce): | 150 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Samostatně stojící: | ne |
| Výškově stavitelný: | ne |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Zvýšený horní okraj: | ne |
| Projekční vzdálenost: | Normal |
| Odrazivost plátna - Gain: | 1.1 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Kdo je Elite Screens
Elite Screens se věnuje výrobě prémiových projekčních řešení, která obohacují kanceláře, školy a domácnosti po celém světě. Už více než 20 let přináší radost z ostrého obrazu a živých barev jak filmovým a herním nadšencům, tak firemním zákazníkům, kteří ocení spolehlivost a výkon.
Tato americká firma se díky svým pobočkám rozrostla globálně a produkty Elite Screens dnes najdete ve všech koutech světa. Vlastní certifikaci ISO9001:2015, která zaručuje nejvyšší standardy zpracování a využití pokročilých technologií. Své produkty vyrábí také s ohledem na ekologii a využití udržitelných materiálů.
Portfolio Elite Screens zahrnuje širokou škálu řešení – od cenově dostupných základních variant až po luxusní modely na míru. Ať už jde o motorová, manuální nebo přenosná provedení, plátna Elite Screens vynikají vysokou kvalitou zpracování, inovativními technologiemi a snadnou instalací.
Díky svému nadčasovému designu tak skvěle zapadnou do každého interiéru. 
