Endorfy ventilátor Stratus 120 PWM / 120 mm
Kód: VENEND1040
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Endorfy Stratus 120 PWMKvalitní ventilátor s řízením rychlosti otáček pomocí PWM signálu. FDB ložisko zajistí bezproblémový chod a dlouhou životnost ventilátoru. Pro napájení slouží 4-pin PWM konektor.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rychlost ventilátoru: 1400 ot./min
Konektor: 4-pin PWM
Ložiska: FDB
Rozměry: 120 x 120 x 25 mm
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 120 mm |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5903018666006 |
| Barva: | černá |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Délka záruky (měsíce): | 72 |
| Druh ložiska: | FDB |
| Maximální hlučnost (dBA): | 24,1 |
| PWM regulace: | ano |
| Rozměr ventilátoru (mm): | 120 |
| Rozměry: | 120 × 120 × 25 mm |
| Určení chladiče: | pro skříň |
| Výrobce: | ENDORFY |
| Max. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 1400 |
| Průtok vzduchu (CFM): | 45,43 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 72 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Regulace: | PWM |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá |
| Rozměry: | 120 × 120 × 25 mm |
| Výrobce: | ENDORFY |
| Regulace: | PWM |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Druh ložiska: | FDB |
| PWM regulace: | ano |
| Určení chladiče: | pro skříň |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Průtok vzduchu (CFM): | 45,43 |
| Délka záruky (měsíce): | 72 |
| Rozměr ventilátoru (mm): | 120 |
| Maximální hlučnost (dBA): | 24,1 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 72 |
| Max. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 1400 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
