17 položek celkem
XtendLan FO pigtail LC/APC, 9/125, 0,9mm, 3m, G.652d
37 Kč

XtendLan FOT-LCA-9-3-9; Jednostranně konektorovaný optický kabel (pigtail) s koncovkou LC, single mode 9/125um, 3m, sekundární ochrana průměr 0,9mm. Broušení konektoru APC....

Kód: NETXTE1337
XtendLan Kabelová přechodka z kabelu SC do konektoru LC, SC samice/LC samec, single mode, duplex
872 Kč

XtendLan ADRH-SCF2LCM-SM; Kabelová přechodka z kabelu SC do konektoru LC. Broušení PC. Vhodné pro single mode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Technolog...

Kód: NETXTE5782
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár,2*12c
720 Kč

XtendLan ORV-1648; Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. 2 vstupní porty, 2 výstupní porty, utěsnění samosmršťovací páskou/trubičkou. Pro podzemní i nadzemní instalaci....

Kód: NETXTE1282
XtendLan LC-LC quad adapter SM, APC, zelený, do optických rozvaděčů
52 Kč

XtendLan ADR-LC4LC-SM-APC; Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC konektory. Vhodné pro singlemode i multimode vlákna, avšak pro...

Kód: NETXTE6150
XtendLan LC-LC duplex adapter MM, OM3, azurová, do optických rozvaděčů, pro čtvercový otvor
32 Kč

XtendLan ADRS-LC2LC-MM-OM3; Adaptér LC pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do čtvercových otvorů pro LC konektory . Určeno pro multimode vlákna. ZÁKLADNÍ...

Kód: NETXTE5967
XtendLan keystone držák pro SC adapter
11 Kč

XtendLan ADR-SC0-K; Keystone držák pro SC adaptér. Typicky pro optické zásuvky. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Pro konektor: SC; Barva: bílá...

Kód: NETXTE1885
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24c, 340x150x70mm
1 078 Kč

XtendLan ORV-1524; Vodotěsná spojka/rozvaděč hrncového typu. Pro podzemní i nadzemní instalaci. Součástí je kazeta pro 24 vláken. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rozměry: 340 x 150 x 70...

Kód: NETXTE2422
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24c,  280x200x90mm
1 026 Kč

XtendLan ORV-2024; Vodotěsná spojka/rozvaděč hrncového typu. Pro podzemní i nadzemní instalaci. Součástí je jedna kazeta pro 24 vláknech. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Rozměry: 280 x...

Kód: NETXTE2421
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 96 vláken 4x12x2, 4 prostupy, matice, 415x206mm
1 617 Kč

XtendLan ORV-21M-612; Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, součástí kompletní instalační příslušenství. Včetně optických kazet pro...

Kód: NETXTE1493
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24 vláken 4x6, 4 prostupy, matice, 300x188mm
1 888 Kč

XtendLan ORV-19M-46; Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, součástí je kompletní instalační příslušenství včetně optických kazet....

Kód: NETXTE1458
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 144 vláken 6x24, 5x prostup, matice, 510x230mm
1 997 Kč

XtendLan ORV-23M-624; Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, součástí kompletní instalační příslušenství. Včetně optických kazet pro...

Kód: NETXTE1453
XtendLan E2000-E2000 simplex adapter SM, APC, zelený, do optických rozvaděčů
133 Kč

XtendLan ADR-E2S2E2S-SM-APC; Adaptér E2000 pro instalaci do optického rozvaděče. Instaluje se do otvorů pro SC/LC/FC konektory. Vhodné pro single mode i multimode vlákna, avšak...

Kód: NETXTE1440
XtendLan Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 48 vláken 4x6, 4 prostupy, matice, 415x206mm
1 561 Kč

XtendLan ORV-20M-46; Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, součástí kompletní instalační příslušenství. Včetně optických kazet maximální...

Kód: NETXTE1784
XtendLan SC konektor,splice-on, zabroušený /APC, přímé navaření na kabel, kabel do průměru 3mm
48 Kč

XtendLan KONS-SCA-SM; Splice-on předbroušený optický konektor SC pro přímé navaření na kabel s vnějším průměremu do 3mm. Sada. Konektor splice-on již obsahuje zabroušené vlákno...

Kód: NETXTE4220
XtendLan SC konektor, splice-on, zabroušený /UPC, přímé navaření na kabel, kabel do průměru 3mm
37 Kč

XtendLan KONS-SC-SM; Splice-on předbroušený optický konektor SC pro přímé navaření na kabel s vnějším průměremu do 3mm. Sada. Konektor splice-on již obsahuje zabroušené vlákno...

Kód: NETXTE2171
XtendLan MPO adapter, do optických rozvaděčů, A typ
114 Kč

XtendLan ADR-MPO-A; Adaptér MPO pro instalaci do optického rozvaděče. Pro singlemode i multimode vlákna, bez omezení na počet vláken v MPO konektoru. Barva černá. Klíče adaptéru...

Kód: NETXTE6075
Garance doručení
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží
Nová akce každý týden
Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den
Doručení PPL
Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL
Specialista na bezpečnostní technologie
Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem