39 položek celkem
XtendLan mini GBIC SFP, SC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM, Cisco, Planet kompatibilní
710 Kč

XtendLan XL-MGB-LXB; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní SC konektor, single-mode, lze i pro multimode. WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1310nm. Cisco, Dell,...

Kód: NETXTE3516
XtendLan mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, Cisco, Planet kompatibilní
443 Kč

XtendLan MGB-LXA-LC; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1310nm/RX 1550nm. Cisco, Dell, Planet kompatibilní....

Kód: NETXTE1112
XtendLan mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, Cisco, Planet kompatibilní
631 Kč

XtendLan MGB-LXB-LC; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, simplexní LC konektor, single-mode, WDM. Dosah 20km. TX 1550nm/RX 1310nm. Cisco, Dell, Planet kompatibilní....

Kód: NETXTE1110
XtendLan XFP, DWDM 100GHz, 10GBase-LR, SM, 40km,  191,7-196,1THz  (D17 - D61)
36 153 Kč

XtendLan MTB-XLR40D17; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet pro technologií DWDM, 100GHz. LC duplexní konektor. Dosah 40km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka v oblasti 1550...

Kód: NETXTE1272
XtendLan XFP, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km
5 013 Kč

XtendLan MTB-XLR; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell,...

Kód: NETXTE1207
XtendLan mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 20km, SM 1310nm, DDM, HP kompatibilní (H3C)
716 Kč

XtendLan MGB-LXvHN; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-LX, duplexní LC konektor. Dosah 10km na single mode vlákně. Dosah 550m na multimode vlákně (bez nutnosti mode...

Kód: NETXTE2610
XtendLan XFP, CWDM, 10GBase-LR, SM, 1550nm, 70km
51 703 Kč

XtendLan MTB-XLR70C55; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 70km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat...

Kód: NETXTE1654
XtendLan SFP+, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, LC konektor, HP ProCurve kompatibilní,ekvivalent J9151A
2 302 Kč

XtendLan MTB-LRvHC; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20 km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm. HP kompatibilní se sériemi přepínačů...

Kód: NETXTE2464
XtendLan SFP modul, 100Base-FX, 20km, single mode, LC konektor, 1310nm
487 Kč

XtendLan XL-MFB-F20; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, duplexní LC konektor, singlemode. Dosah min. 20km na single mode vlákně, 1310 nm. Podpora většiny výrobců...

Kód: NETXTE1152
Dahua mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1550nm/RX1310nm, SM i MM
2 014 Kč –22 %
1 570 Kč

Dahua GSFP-1310T-20-SMF; Gigabit modul miniGBIC (SFP) , 1000Base-LX, LC konektor, singlemode , lze i pro multimode, dosah 20 km , vlnová délka TX: 1550 nm, RX: 1310 nm , podpora...

Kód: NETDAH3320
Dahua mini GBIC SFP, LC, 1000Base-LX, 20km, WDM, TX1310nm/RX1550nm, SM i MM
2 014 Kč –22 %
1 570 Kč

Dahua GSFP-1310R-20-SMF; Gigabit modul miniGBIC (SFP) , 1000Base-LX, LC konektor, singlemode , lze i pro multimode, dosah 20 km , vlnová délka TX: 1310 nm, RX: 1550 nm , podpora...

Kód: NETDAH3319
Planet MGB-TSX2, mini GBIC (SFP), 1000Base-SX, 1310nm MM, dosah 2km, LC konektor, průmyslový -40 až 75°C, DDM
507 Kč

PLANET MGB-TSX2; Gigabitový modul miniGBIC (SFP) , 1000Base-SX, duplexní LC konektor (UPC broušení), multimode, dosah 2 km, vlnová délka 1310 nm , podpora DDM . Konverzní...

Kód: NETPLA2172
XtendLan SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1310/1550nm 2km, multimode mode,SC konektor, průmyslový -40 až +85 st. C
449 Kč

XtendLan MFB-FXAT; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, multimode. Dosah 2km, vysílání 1310 nm, příjem 1550nm....

Kód: NETXTE2344
XtendLan XFP, 10GBase-LR, SM, 1330/1270nm, WDM, 20km
6 529 Kč

XtendLan MTB-XLB20W3327; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vysílací vlnová délka 1330 nm, přijímací 1270 nm....

Kód: NETXTE2034
XtendLan XFP, 10GBase-LR, SM, 1270/1330nm, WDM, 20km
6 529 Kč

XtendLan MTB-XLA20W2733; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC simplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Vysílací vlnová délka 1270 nm, přijímací 1330 nm....

Kód: NETXTE2033
XtendLan X2, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 20km, SC
17 437 Kč

XtendLan MTB-2LR; Modul X2 pro 10Gbit Ethernet.SC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell, Planet, ...); Vlnová délka...

Kód: NETXTE2022
XtendLan SFP28, 25GBase-LR, SM 1310nm, DDM, 2km, LC konektor, Cisco kompatibilní
1 930 Kč

XtendLan XL-MS28-LR-Lite; SFP28 modul pro 25G Ethernet, duplexní LC konektor, dosah 2 km , vlnová délka 1310 nm , Hot-Plug, DDM, kompatibilní s většinou výrobců (Cisco, Dell,...

Kód: NETXTE6458
XtendLan SFP28, 25GBase-LR, SM 1310nm, DDM, 20km, LC konektor, Cisco kompatibilní
2 590 Kč

XtendLan XL-MS28-LR; SFP28 modul pro 25G Ethernet, duplexní LC konektor, dosah 20 km , vlnová délka 1310 nm , Hot-Plug, DDM, kompatibilní s většinou výrobců (Cisco, Dell, Planet...

Kód: NETXTE6457
XtendLan SFP28, 25GBase-SR, MM 850nm, DDM, 100m, LC konektor, Cisco kompatibilní
1 379 Kč

XtendLan XL-MS28-SR; SFP28 modul pro 25G Ethernet, duplexní LC konektor, dosah 100 m , vlnová délka 850 nm , Hot-Plug, DDM, kompatibilní s většinou výrobců (Cisco, Dell, Planet...

Kód: NETXTE6456
XtendLan mini GBIC SFP, LC, 1000Base-SX, 850nm MM, 550m, HP kompatibilní (H3C)
727 Kč

XtendLan MGB-SXvHN; Gigabitový modul miniGBIC (SFP), 1000Base-SX, duplexní LC konektor, multimode. Max. 550m. Vlnová délka 850nm. DDM. HP kompatibilní se sériemi přepínačů HP...

Kód: NETXTE2755
XtendLan SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1550/1310nm 2km, multimode mode,SC konektor, průmyslový -40 až +85 st. C
781 Kč

XtendLan MFB-FXBT; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, multimode. Dosah 2km, vysílání 1310 nm, příjem 1550nm....

Kód: NETXTE1914
XtendLan mini GBIC SFP, LC, 80km, DWDM, 100GHz , 1000Base, SM, 120km,  191,5-196,1THz (D15-D61)
21 510 Kč

XtendLan MGB-L120D15; Modul Gigabit SFP, pro technologii DWDM, 100GHz, jinak běžný 1000Base standard, LC duplexní konektor. Dosah 120km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová...

Kód: NETXTE1576
XtendLan X2, 10GBase-LR/ER, SM, 1550nm, 40km, SC
38 733 Kč

XtendLan MTB-2LR40; Modul X2 pro 10Gbit Ethernet.SC duplexní konektor. Dosah 40km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Podpora většiny výrobců (Cisco, Dell,...

Kód: NETXTE1826
XtendLan SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1310/1550nm 20km, single mode, SC konektor
692 Kč

XtendLan MFB-FA20; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, singlemode. Dosah 20km na single mode vlákně, vysílání...

Kód: NETXTE1780
XtendLan SFP modul, 100/155Mbps, SDH/SONET/Fast Ethernet, 15km, single mode, LC konektor, DDM, 1310nm
899 Kč

XtendLan MFB-S15; Modul formátu SFP, pro spoje 100 a 155Mbps, typicky OC-3/STM-1 ale i pro Fast Ethernet. Duplexní LC konektor, singlemode. Dosah min. 15km na single mode...

Kód: NETXTE3059
XtendLan SFP modul, 100/155Mbps, SDH/SONET/Fast Ethernet, 80km, single mode, LC konektor, DDM, 1550nm
4 880 Kč

XtendLan MFB-S80; Modul formátu SFP, pro spoje 100 a 155Mbps, typicky OC-3/STM-1 ale i pro Fast Ethernet. Duplexní LC konektor, singlemode. Dosah min. 80km na single mode...

Kód: NETXTE3058
XtendLan XFP, 10GBase-SR, MM, 850nm, 80m/300m
2 721 Kč

XtendLan MTB-XSR; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 82 m na běžném multimodovém vlákně 50 um, 500 MHz*km. Dosah 300 m na širokopásmovém vlákně 50 um,...

Kód: NETXTE1768
XtendLan SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1550/1310nm 10km, single mode, SC konektor
411 Kč

XtendLan XL-MFB-FB10; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, singlemode. Dosah 10km na single mode vlákně, vysílání...

Kód: NETXTE2207
XtendLan SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1310/1550nm 10km, single mode, SC konektor
450 Kč

XtendLan XL-MFB-FA10; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, singlemode. Dosah 10km na single mode vlákně, vysílání...

Kód: NETXTE2206
XtendLan SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1550/1310nm 20km, single mode, SC konektor
692 Kč

XtendLan MFB-FB20; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, singlemode. Dosah 20km na single mode vlákně, vysílání...

Kód: NETXTE1535
XtendLan XFP, CWDM, 10GBase-LR, SM, 1550nm, 10km
16 847 Kč

XtendLan MTB-XLR10C55; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 10km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze objednat...

Kód: NETXTE2080
XtendLan SFP modul, 100Base-FX, 20km, single mode, LC konektor, 1310nm, DDM, průmyslový -40 až +85 st. C
400 Kč

XtendLan XL-MFB-F20TD; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, duplexní LC konektor, singlemode. Dosah min. 20km na single mode vlákně, 1310 nm. Rozsah teplot -40 až...

Kód: NETXTE3552
XtendLan SFP modul, 100Base-FX, WDM, 1310nm 2km, multi mode, SC konektor
706 Kč

XtendLan MFB-FXA20; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, přenos po jednom vlákně, WDM, simplexní SC konektor, multi mode. Dosah min. 2km, vysílání 1310 nm, příjem...

Kód: NETXTE1435
XtendLan XFP, 10GBase-LR/ER, SM, 1550nm, 40km
23 164 Kč

XtendLan MTB-XLR40C55; Modul XFP pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 40km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1550 nm. Podpora většiny výrobců (Cisco,...

Kód: NETXTE1341
XtendLan SFP+, 10GBase-ZR, SM, 1470nm, CWDM, 80km, 23dB marže, LC konektor, HP Non-ProCurve (H3C) kompatibilní
14 630 Kč

XtendLan MTB-LR80C47vHN; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 80km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1470 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze...

Kód: NETXTE2695
XtendLan SFP+, 10GBase-ZR, SM, 1310nm, CWDM, 60km, 23dB marže, LC konektor, HP Non-ProCurve (H3C) kompatibilní
10 447 Kč

XtendLan MTB-LR60C31vHN; Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 60km na běžném singlemódovém vlákně. Vlnová délka 1310 nm. Umožňuje využití CWDM. Lze...

Kód: NETXTE2694
Nahoru
Další produkty
Garance doručení
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží
Nová akce každý týden
Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den
Doručení PPL
Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL
Specialista na bezpečnostní technologie
Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem