Optické

Nejprodávanější

29 položek celkem
XtendLan OTDRHD-24/22/S20A, ruční OTDR, 1310/1550nm, singlemode, 24/22dB, VFL, OLS, OPM, barevný displej, USB-C
27 552 Kč

XtendLan OTDRHD-24/22/S20A; Ruční reflektometr OTDR pro vlnové délky 1310 a 1550 nm , singlemode, dynamický rozsah 24/22 dB, multifunkční provoz [OTDR, Optical Power Meter...

Kód: NETXTE6533
XtendLan Světelný lokátor, 20mW, 650nm, SM/MM, 20km
1 559 Kč

XtendLan XL-VFL101-1; Světelný lokátor poškozených optických vláken, červené světlo, 20 mW, 650 nm. Použitelné pro vedení do 20 km. Dvě baterie AA. Ferule univerzální průměr 2,5...

Kód: NETXTE5857
XtendLan OTDRHD-32VB, ruční OTDR, 1310/1550nm, 32/30dB, do 120km, VFL 650nm, barevný displej, USB
55 092 Kč

XtendLan OTDRHD-32VB; Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550 nm, Single mode. Velký dynamický rozsah 32 dB a 30 dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí...

Kód: NETXTE2347
XtendLan Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, rozsah: -50dBm až +26dBm, VFL, FC/ST/SC/LC
5 037 Kč

XtendLan XL-FM130KUV; Ruční měřič optického výkonu, LCD displej s podsvícením. Univerzálně pro FC, ST, SC a LC. Pro vlnové délky 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 nm, tolerance...

Kód: NETXTE2342
XtendLan OTDRHD-32V, ruční OTDR, 1310/1550nm, 32/32dB, do 240km, VFL 650nm, barevný displej, RS-232/USB
90 509 Kč

XtendLan OTDRHD-32V; Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550 nm, Single mode. Velký dynamický rozsah na obou vlnových délkách 32 dB. Lehký, barevný displej,...

Kód: NETXTE1252
XtendLan Identifikátor živého vlákna bez nutnosti rozpojení, 4 adaptéry, detekce úrovně signálů
8 817 Kč

XtendLan XL-FOID028; Optický identifikátor pro detekci aktivních vláken bez jejich narušení. Detekuje úroveň signálu ve vlákně, 4 adaptéry pro měření. Citlivost -40 až 0 dBm....

Kód: NETXTE1819
XtendLan Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%,  FC
2 519 Kč

XtendLan XL-FM133; Ruční měřič optického výkonu, LCD displej. Napájení AA baterie. Pouze FC. Pro vlnové délky 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 nm, tolerance měření +/- 5 %,...

Kód: NETXTE2291
XtendLan Optický měřič výkonu pro sítě PON za provozu, 1310, 1490, 1550nm, paměť 99 měření
6 866 Kč

XtendLan XL-FM131415P; PON ruční měřič optického výkonu s LCD displejem. Je určen pro vlnové délky 1310 nm, 1490 nm a 1550 nm . Průchozí útlum do 1,5 dB . Napájení pomocí 3x AA...

Kód: NETXTE6453
XtendLan OTDRHD-45V, ruční OTDR, 1310/1550nm, 45/43dB, 240km, VFL 650nm, barevný displej, RS-232/USB
152 896 Kč

XtendLan OTDRHD-45V; Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310, 1550 nm. Single mode. Velký dynamický rozsah na všech vlnových délkách 45/43 dB. Měří OTDR, světelný...

Kód: NETXTE2116
XtendLan OTDRHD-38V, ruční OTDR, 1310/1490/1550nm, 38/37/37dB, 240km, VFL 650nm, barevný displej, RS-232/USB
152 267 Kč

XtendLan OTDRHD-38V; Ruční reflektometr OTDR pro tři vlnové délky 1310, 1490, 1550 nm. Single mode. Velký dynamický rozsah na všech vlnových délkách 38/37/37 dB. Měří OTDR,...

Kód: NETXTE2027
XtendLan Laserový zdroj 1310/1490/1550nm
5 176 Kč

XtendLan XL-FLS-131415; Stabilní laserový zdroj světla vlnových délek 1310, 1490 a 1550 nm , který je určený pro účely měření a detekce závad na optickém vedení . Zařízení je...

Kód: NETXTE6449
XtendLan Laserový zdroj 1310/1550nm
2 756 Kč

XtendLan XL-FLS-1315; Stabilní laserový zdroj světla vlnových délek 1310 a 1550 nm , který je určený pro účely měření a detekce závad na optickém vedení . Zařízení je...

Kód: NETXTE6344
XtendLan OTDRHD-28VB, ruční OTDR, 1310/1550nm, 28/26dB, do 120km, VFL 650nm, barevný displej, USB
42 653 Kč

XtendLan OTDRHD-28VB; Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550 nm, Single mode. Velký dynamický rozsah 28 dB a 26 dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí...

Kód: NETXTE2346
XtendLan Laserový zdroj 850/1300nm
6 693 Kč

XtendLan XL-FLS-8513; Stabilní laserový zdroj světla vlnových délek 850 a 1300 nm , který je určený pro účely měření a detekce závad na optickém vedení . Zařízení je...

Kód: NETXTE6485
XtendLan Světelný lokátor, 5mW, 650nm, SM/MM, 5-8km, univerzální konektor 2,5mm
1 924 Kč

XtendLan XL-VFL101-5F; Světelný lokátor poškozených optických vláken, červené světlo, 5 mW, 650 nm. Použitelné pro vedení do 5 - 8 km. Ferule univerzální průměr 2,5 mm. Světelný...

Kód: NETXTE7470
XtendLan Gigabit Tester 2x UTP+2x SFP, dotykový displej, Y.1564, testy L1/L2/L3(OSI), generátor provozů, USB
60 609 Kč

XtendLan ETHERTEST100G; Gigabit Ethernet tester s rozhraními 2x RJ-45 a 2x SFP. Test kabeláže UTP, síťové testy IEEE802.3 na vrstvách L1/L2/L3(OSI). Plný ITU-T Y.1564 tester....

Kód: NETXTE2751
XtendLan Předřadné vlákno, 500m, SC/PC-SC/PC, multimode 50/125um, OM3, Corning, G.651
4 267 Kč

XtendLan předřadné vlákno DZE-05M-SCSC; Předřadné vlákno pro OTDR k eliminaci mrtvé zóny měřiče. Vlákno o délce 500 m je uloženo ve snadno přenosném a proti poškození odolném...

Kód: NETXTE2280
XtendLan Předřadné vlákno, 500m, SC/PC-SC/PC, singlemode, 9/125um,  SMF-28e, G.652d
4 357 Kč

XtendLan DZE-05-SCSC; Předřadné vlákno pro OTDR k eliminaci mrtvé zóny měřiče. Vlákno o délce 500 m je uloženo ve snadno přenosném a proti poškození odolném krytu. Konektory...

Kód: NETXTE1473
XtendLan OTDRHD-24, ruční OTDR, 1310/1550nm, 24/24dB, do 120km, VFL 650nm, barevný displej, RS-232/USB
61 711 Kč

XtendLan OTDRHD-24V; Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550 nm. Single mode. Velký dynamický rozsah na obou vlnových délkách 24 dB. Lehký, barevný displej,...

Kód: NETXTE1299
XtendLan Zdroj+měřič svět.výkonu, SM/MM, zdroj 1310/1550nm, měření -70 až +10dBm, FC/ST/SC
4 559 Kč

XtendLan XL-FMS1315A; Ruční měřič optického výkonu + kalibrovaný zdroj světla . Zařízení disponuje LCD displejem, zdrojem světla 1310/1550 nm , výkonem -6 dBm a měří vlnové...

Kód: NETXTE6345
XtendLan Ruční OTDR, 1310/1550nm, 22/20dB, VFL 650nm, 4" barevný dotykový displej, měřič výkonu, zdroj světla, USB
17 606 Kč

XtendLan OTDRHD-22T; Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550 nm, Single mode. Dynamický rozsah 22 dB a 20 dB. Zařízení je multifunkční 4 v 1: OTDR, Optical...

Kód: NETXTE7118
XtendLan OTDRHD-22M, ruční OTDR, 850/1300nm, MM, 21/24dB, do 80km,VFL, měření výkonu, barevný LCD, RS-232/USB
115 398 Kč

XtendLan OTDRHD-22M; Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 850 a 1300 nm, Multimode mode. Velký dynamický rozsah 21/24 dB. Lehký, barevný displej, RS-232 a USB rozhraní,...

Kód: NETXTE1941
XtendLan Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, rozsah: -70dBm až +10dBm, VFL, FC/ST/SC/LC
5 332 Kč

XtendLan XL-FM130KLV; Ruční měřič optického výkonu, LCD displej s podsvícením. Univerzálně pro FC, ST, SC a LC. Pro vlnové délky 850, 1300, 1310, 1490, 1550, 1625 nm, tolerance...

Kód: NETXTE2341
XtendLan Laserový zdroj 850/1300/1310/1550nm
10 788 Kč

XtendLan XL-FLS130C; Laserový zdroj světla 850 / 1300 / 1310 / 1550 nm, +/- 20 nm. Dva vystupní porty, jeden určen pro multimode 850 + 1300 nm a druhý pro singlemode 1310 + 1550...

Kód: NETXTE1427
XtendLan Laserový zdroj 1310/1490/1550nm
12 585 Kč

XtendLan XL-FLS130B; Laserový zdroj světla 1310 / 1490 / 1550 nm, +/- 20 nm. XL-FLS130A je stabilním laserovým zdrojem několika vlnových délek pro účely měření a detekce závad...

Kód: NETXTE1698
XtendLan OTDRPD-40MS, ruční OTDR, MM/SM, 850/1300/1310/1550nm - 23/36/38/36dB, měření výkonu+zdroj, VFL, USB
192 741 Kč

XtendLan OTDRPD-40MS; Ruční reflektometr OTDR pro vlnové délky 850, 1300, 1310, 1550 nm. Single i multimode mode. Velký dynamický rozsah na všech vlnových délkách 23/36/38/36...

Kód: NETXTE3056
XtendLan OTDRHD-24VB, ruční OTDR, 1310/1550nm, 24/23dB, do 60km, VFL 650nm, čb displej, USB
30 843 Kč

XtendLan OTDRHD-24VB; Ruční reflektometr OTDR pro dvě vlnové délky 1310 a 1550 nm, Single mode. Velký dynamický rozsah 24 dB a 23 dB. Přístroj je určen pro diagnostiku FTTx sítí...

Kód: NETXTE2348
XtendLan Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, rozsah: -70dBm až + 3dBm, FC/ST/SC/LC
3 555 Kč

XtendLan XL-FM130KL; Ruční měřič optického výkonu, LCD displej s podsvícením. Univerzálně pro FC, ST, SC a LC. Pro vlnové délky 850, 1310, 1550, 1625 nm, tolerance měření +/- 5...

Kód: NETXTE2105
XtendLan Optický měřič výkonu, SM/MM, +/-5%, rozsah: -50dBm až + 26dBm, FC/ST/SC/LC
4 092 Kč

XtendLan XL-FM130KU; Ruční měřič optického výkonu, LCD displej s podsvícením. Univerzálně pro FC, ST, SC a LC. Pro vlnové délky 850, 1310, 1550, 1625 nm, tolerance měření +/- 5...

Kód: NETXTE2106
Garance doručení
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží
Nová akce každý týden
Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den
Doručení PPL
Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL
Specialista na bezpečnostní technologie
Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem