Planet Rack Mount Kit pro 10" rack, černá
Kód: NETXTE3934
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
PLANET RKE-10ASada pro montáž do rozvaděče pro switche Planet. Skládá se ze dvou montážních konzol a sady šroubků, které po přišroubování ke stranám skříně umožní instalaci 10" switche ve stojanu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 0.078 kg |
| EAN: | 8592457145080 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Druh příslušenství: | montážní kit |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Velikost: | 10" |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá |
| Výrobce: | PLANET Technology |
| Velikost: | 10" |
| AI překlad: | Přeloženo |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Druh příslušenství: | montážní kit |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Použití v exteriéru: | ne |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
PLANET Technology je taiwanský výrobce síťových a bezpečnostních produktů s více než 30 lety zkušeností. Nabízíme kompletní sortiment značky PLANET – od IP kamer a NVR rekordérů až po PoE switche, průmyslové přepínače a síťové příslušenství. Vše na jednom místě, skladem, za konkurenceschopné ceny.
