15 položek celkem
XtendLan HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 1x Video,ST,single i multimode, pár
2 945 Kč

XtendLan XL-VTD1100TR; 1kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy. 1 x HD-CVI/AHD/TVI/PAL, v jejich rozlišeních 1080p, 720p, CVBS. Přenos po...

Kód: NETXTE2793
XtendLan HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 5Mpix, 4x video, 1x COM, SC, single i multimode, pár
9 699 Kč

XtendLan XL-VTH1401TR; 4kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy. Slouží pro nekompresovaný přenos video signálů po optických trasách ....

Kód: NETXTE6021
XtendLan HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 1x Video, 1xCOM, ST,single i multimode, pár
3 378 Kč

XtendLan XL-VTD1101TR; 1kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy. 1 x HD-CVI/AHD/TVI/PAL, v jejich rozlišeních 1080p, 720p, CVBS. Přenos po...

Kód: NETXTE2792
XtendLan HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 5Mpix, 8x Video, 1xCOM, SC, single i multimode, pár
20 946 Kč

XtendLan XL-VTH1801TR; 8 kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy. Přenos po jednom optickém vlákně, single mode i multimode. Dosah 20 km na...

Kód: NETXTE6022
XtendLan HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 5Mpix, 1x Video, SC, single i multimode, pár
3 897 Kč

1 kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy. Přenos po jednom optickém vlákně, single mode i multimode. Dosah 20 km na single mode vlákně, 2...

Kód: NETXTE6019
XtendLan Optický konvertor, 2x audio v HiFi kvalitě, 4x I/O, SC/APC, přijímač
9 625 Kč

XtendLan VT1014HSCA-R; Konvertor pro přenos jedné stereo audio linky v Hi-Fi kvalitě po optickém vedení, dosah min. 60 km. Optický výkon dovoluje násobné zapojení přijímačů na...

Kód: NETXTE5820
XtendLan Opto konvert. 2x Video, 2xCOM RS-232, pár
8 959 Kč

XtendLan XL-VT1202STR; Konvertor 2x Video na optické vedení, 2x RS-232 obousměrná, dosah až 60 km! Univerzálně pro multi mode i single mode, ST optický konektor, jediné vlákno...

Kód: NETXTE6016
XtendLan HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 2x Video, 1xCOM, 2x I/O, ST,single i multimode, pár
9 786 Kč

XtendLan XL-VTD1221TR; 2kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy. 2 x HD-CVI/AHD/TVI/PAL, v jejich rozlišeních 1080p, 720p, CVBS. Přenos po...

Kód: NETXTE6012
XtendLan HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 8x Video, 1xCOM, ST,single i multimode, pár
16 796 Kč

XtendLan XL-VTD1801TR; 8kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy. 8 x HD-CVI/AHD/TVI/PAL, v jejich rozlišeních 1080p, 720p, CVBS. Přenos po...

Kód: NETXTE2790
XtendLan HD-SDI a RS-485 optický převodník, SFP, včetně lokálního HD-SDI opakovače, pár
9 455 Kč

HD-SDI a RS-485 optický převodník; Optický převodník pro HD-SDI. Pár zařízení vysílač a přijímač. Vstup a ýstup HD-SDI, BNC, 75Ohm. Port SFP pro optický modul. Lokální opakovací...

Kód: NETXTE2383
XtendLan HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 5Mpix, 1x Video, 1xCOM, SC, single i multimode, pár
4 503 Kč

XtendLan XL-VTH1101TR; 1 kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy. Přenos po jednom optickém vlákně, single mode i multimode. Dosah 20 km na...

Kód: NETXTE6015
XtendLan Optický konvertor, 2x audio v HiFi kvalitě, 4x I/O, SC/APC, vysílač
9 625 Kč

XtendLan VT1014HSCA-T; Konvertor pro přenos jedné stereo audio linky v Hi-Fi kvalitě po optickém vedení, dosah min. 60 km. Optický výkon dovoluje násobné zapojení přijímačů na...

Kód: NETXTE5819
XtendLan HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 5Mpix, 16x Video, 1xCOM, SC, single i multimode, pár
53 846 Kč

16 kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy. Přenos po jednom optickém vlákně, single mode i multimode. Dosah 20 km na single mode vlákně, 2...

Kód: NETXTE6023
XtendLan HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 16x Video, 1xCOM, ST,single i multimode, pár
42 520 Kč

XtendLan XL-VTD11601TR; 16kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy.16x HD-CVI/AHD/TVI/PAL, v jejich rozlišeních 1080p, 720p, CVBS. Přenos po...

Kód: NETXTE3106
XtendLan HD-CVI/AHD/TVI/PAL opto konvertor, až do 1080p, 4x Video, 1x COM, ST, single i multimode, pár
7 361 Kč

XtendLan XL-VTD1401TR; 4kanálový univerzální optický konvertor pro všechny analogové HD a SD systémy, 4x HD-CVI/AHD/TVI/PAL v rozlišeních 1080p, 720p a CVBS , přenos po jednom...

Kód: NETXTE2789
Garance doručení
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží
Nová akce každý týden
Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den
Doručení PPL
Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL
Specialista na bezpečnostní technologie
Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií
Velké skladové zásoby
Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem