ViewSonic 55" Prezentační Display 3840*2160,500nits,1200:1,8GRAM/32GB,HDMI,USB-A,USB-C,RS232,Speaker16W*2,RJ45*2,Black
Kód: MONVIE0346
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 50" až 70" |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 60 |
| Doba odezvy (ms): | 6,5 |
| Dotykový displej: | ne |
| Energetická třída: | F |
| HDMI (počet): | 4 |
| Hmotnost (kg): | 12,95 |
| ID informační list výrobku: | 2370791 |
| Instalovaný operační systém: | Android 14 |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Kontrast dynamický: | 5000 : 1 |
| Operační systém: | ano |
| Poměr stran: | 16 : 9 |
| Povrch displeje: | matný |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 178/178 |
| Provozní režim: | 24/7 |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| Rozlišení (bodů): | 3840 × 2160 |
| Rozměry: | 1233 × 703,5 × 62 mm |
| Sériový port (počet): | 1 |
| Sluchátkový výstup (počet): | 1 |
| Spotřeba (W): | 57,75 |
| Typ panelu: | TFT |
| Úhlopříčka (palce): | 55 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.0 (počet): | 1 |
| USB Hub: | ano |
| USB Typ C (počet): | 1 |
| VESA rozměr: | 400 × 400 |
| VESA uchycení: | ano |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Výrobce: | VIEWSONIC |
| Webkamera přední: | ne |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 60 |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 60 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| EPREL ID: | 2370791 |
| SPDIF optický (počet): | 1 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá |
| Rozměry: | 1233 × 703,5 × 62 mm |
| USB Hub: | ano |
| Výrobce: | VIEWSONIC |
| EPREL ID: | 2370791 |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| HDMI (počet): | 4 |
| Spotřeba (W): | 57,75 |
| Typ panelu: | TFT |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Hmotnost (kg): | 12,95 |
| Poměr stran: | 16 : 9 |
| RJ-45 (počet): | 2 |
| VESA rozměr: | 400 × 400 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.0 (počet): | 1 |
| VESA uchycení: | ano |
| Doba odezvy (ms): | 6,5 |
| Provozní režim: | 24/7 |
| Rozlišení (bodů): | 3840 × 2160 |
| Operační systém: | ano |
| Povrch displeje: | matný |
| USB Typ C (počet): | 1 |
| Dotykový displej: | ne |
| Úhlopříčka (palce): | 55 |
| Webkamera přední: | ne |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Energetická třída: | F |
| Kontrast dynamický: | 5000 : 1 |
| Sériový port (počet): | 1 |
| Délka záruky (měsíce): | 60 |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 178/178 |
| SPDIF optický (počet): | 1 |
| Vestavěné reproduktory: | ano |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 60 |
| Sluchátkový výstup (počet): | 1 |
| Zobrazovací frekvence (Hz): | 60 |
| ID informační list výrobku: | 2370791 |
| Instalovaný operační systém: | Android 14 |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
