XtendLan Police 550mm pro stojanové rozvaděče ECO hloubky 800mm, 50kg nosnost
Kód: NETXTE3484





Související produkty
Detailní popis produktu
XtendLan BPOLICE6055-BLACKPolice 550 mm určená pro montáž do stojanových rozvaděčů řady ECO hloubky 800 mm. Výška 1U, nezabírá místo na čelní stojně. Boční montáž. Nosnost 50 kg.
Nelze instalovat do nástěnných rozvaděčů řady WS a WD.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výška: 1U
Rozměry: 472 x 550 mm (šířka x hloubka)
Barva: černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police |
|---|---|
| Záruka: | 26 |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8592457148036 |
| Barva: | černá |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Rozměry: | 472 × 550 mm |
| Volba záruky: | ne |
| Výrobce: | XTENDLAN |
| Výška (U): | 1 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | černá |
| Rozměry: | 472 × 550 mm |
| Výrobce: | XtendLan |
| Výška (U): | 1 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Volba záruky: | ne |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Délka záruky (měsíce): | 26 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 26 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
![]()
XtendLan je značkou produktů současných technických trendů v oblastech technologií platforem datových, komunikačních a kamerových systémů. Na trhu se nachází téměř 20let.
XtendLan nabídka produktů se dynamicky rozšiřuje, v současnosti zahrnuje aktivní, pasivní a optické síťové prvky, kamerové systémy, videovrátné.
Jedná se o profesionální výrobky s výhodným poměrem "cena/výkon", které vybíráme a testujeme pro spolehlivé a zároveň ekonomicky výhodné aplikace uživatelů.



