Zalman chladič CPU CNPS9X PERFORMA ARGB / 120mm ARGB ventilátor / 4xheatpipe / PWM / bílý
Kód: CHLZAL00122
Garance doručení
Na přepravě nám záleží. Klademe velký důraz na kvalitní zabalení zboží

Nová akce každý týden
Každý týden pro Vás připravíme novou zajímavou akci

Doručení PPL
Rychlé doručení přes společnost PPL

Rychlé doručení
Zboží, které máme skladem expedujeme nejdéle následující pracovní den

Specialista na bezpečnostní technologie
Nabízíme produkty kvalitních výrobců bezpečnostních technologií

Velké skladové zásoby
Přes 35 000 položek skladem
Detailní popis produktu
ZALMAN CNPS9X PERFORMA ARGBChladič je vybaven 120 mm velkým ventilátorem s PWM regulací, ARGB podsvícením a čtveřicí heatpipe. K připojení slouží 4-pin PWM konektor a 3-pin ARGB konektor.
Součástí balení je kompletní příslušenství a teplovodivá pasta.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Určení chladiče: pro CPU
Patice:
Intel: 1150/ 1151/ 1155/ 1156/ 1200/ 1700
AMD: AM4/ AM5
Otáčky ventilátoru: 700-1800 ot./min
Hlučnost: max. 28 dB
Průtok vzduchu: max. 61,36 CFM
Rozměry: 157 x 122 x 76 mm
Hmotnost: 680 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.02 kg |
| EAN: | 8809213765223 |
| Barva: | bílá |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Displej: | ne |
| Druh ložiska: | HDB |
| Heatpipe: | ano |
| Hmotnost (g): | 680 |
| Maximální hlučnost (dBA): | 28 |
| Počet ventilátorů: | 1 |
| PWM regulace: | ano |
| Rozměr ventilátoru (mm): | 120 |
| Rozměry: | 157 × 122 × 76 mm |
| Typ chlazení: | vzduchem |
| Určení chladiče: | pro CPU |
| Výrobce: | ZALMAN |
| Výška (mm): | 157 |
| Max. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 1800 |
| Podsvícení: | ARGB |
| AMD Socket: | AM4;AM5 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Intel Socket: | LGA 115x;LGA 1200;LGA 1700 |
| Min. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 700 |
| Regulace: | PWM |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Barva: | bílá |
| Displej: | ne |
| Rozměry: | 157 × 122 × 76 mm |
| Výrobce: | ZALMAN |
| Heatpipe: | ano |
| Regulace: | PWM |
| Výška (mm): | 157 |
| AMD Socket: | AM4;AM5 |
| Hmotnost (g): | 680 |
| Podsvícení: | ARGB |
| Zpracováno: | Schváleno |
| Druh ložiska: | HDB |
| Intel Socket: | LGA 115x;LGA 1200;LGA 1700 |
| PWM regulace: | ano |
| Typ chlazení: | vzduchem |
| Určení chladiče: | pro CPU |
| Dropshipment - Alza: | ano |
| Počet ventilátorů: | 1 |
| Délka záruky (měsíce): | 24 |
| Rozměr ventilátoru (mm): | 120 |
| Maximální hlučnost (dBA): | 28 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 24 |
| Max. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 1800 |
| Min. otáčky ventilátoru (ot./min.): | 700 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
