BROTHER tiskárna štítků QL-1110NWBC / 103mm / LAN / WiFi / bluetooth
Kód: TISB3411
Tip
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Brother QL-1110NWBC
Plně vybavená tiskárna ideální pro přepravní společnosti, sklady a pro každého, kdo potřebuje tisknout vysoce kvalitní přepravní štítky obsahující čárové kódy, obrázky a text. Nabízí šířku tisku 101,6 mm a je tak kompatibilní s různými softwary přepravních společností. Rychlý tisk je možný z vašeho PC i Mac přes USB, kabelový ethernet, Wi-Fi a Bluetooth. Pro plnou kompatibilitu se zařízeními Apple je přístroj certifikován podle MFi a také AirPrint.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát tiskárny: samolepící štítky
Maximální šíře pásky: 103,6 mm
Rychlost tisku: 110 mm/s
Rozhraní: USB, Wi-Fi, Bluetooth, RJ-45
Rozměry: 222 x 170 x 151 mm
Hmotnost: 1,73 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Tiskárny samolepicích štítků
Záruka: 24
Hmotnost: 2.972 kg
EAN: 4977766826884
Barva: černá - bílá
Bezdrátové připojení: ano
Délka záruky (měsíce): 24
Displej: ne
Drátové připojení: ano
Hmotnost (kg): 1,73
Přenosné: ne
RJ-45 (počet): 1
Rozlišení tisku (DPI): 300 × 300
Rozměry: 222 × 170 × 151 mm
Síťové připojení: ano
Technologie tisku: termální
USB 2.0 (počet): 1
USB vstup: ne
Výrobce: BROTHER
Délka záruky IČO (měsíce): 24
Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: ano
Zboží určeno pro: Commercial - pro profesionální použití
Zpracováno: Schváleno
Barva: černá - bílá
Displej: ne
Rozměry: 222 × 170 × 151 mm